HOTELEPL to blog/magazyn internetowy, który koncentruje się głównie na potrzebach turystów lub po prostu ludzi pragnących odpoczynku w najlepszych polskich lokalizacjach: hotelach, apartamentach, luksusowych domkach wypoczynkowych itp.

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tutaj inspirację do podróży małej lub dużej na terenie Polski lub po prostu ciekawe miejsce, o którym wcześniej nie słyszałeś.

Wszystkie rekomendowane przez nas miejsca zwiedziliśmy osobiście, ponieważ jest to nasza pasja! Chcemy szerzyć ją przez stronę internetową, aby zarazić jak największą ilość osób!

Artykuły pisze dla nas Anna Sobieska-Williams

Najlepsze Hotele w Polsce

Odkryj Najlepsze Hotele w Polsce z Hotele PL: Chcesz spędzić niezapomniane chwile na urlopie, wczasach czy podczas weekendowego wypoczynku? Hotele PL prezentuje wyjątkowe propozycje hoteli z basenami, jacuzzi, ze spa w atrakcyjnych lokalizacjach Polski. Niezależnie od tego, czy marzysz o pobycie w górach, nad morzem czy nad jeziorem, mamy coś dla Ciebie. Skontaktuj się z nami: kontakt@hotelepl.pl lub pod numerem +48 797 019 375.